XXV Gminna Olimpiada Wiedzy Rolniczej w Gołuchowie

  0
  281

  11 lutego 2016 roku w Urzędzie Gminy w Gołuchowie odbyła się XXV Gminna Olimpiada Wiedzy Rolniczej, w której udział wzięli rolnicy oraz uczniowie naszej szkoły – Robert Sołtysiak i Błażej Szczepański z II klasy w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa oraz Jacek Nowicki i Maciej Stachniuk z III klasy w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa.

  Uczestnicy konkursu rozwiązywali test jednokrotnego wyboru obejmujący wiedzę rolniczą, ochronę środowiska i przepisy unijne.

  Osoby, które uzyskały najwyższą liczbą punktów z testu przystąpiły do finału. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Robert Sołtysiak z II klasy w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa oraz Jacek Nowicki z III klasy w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa. Finaliści rozwiązywali test jednokrotnego wyboru.

  Komisja konkursowa po sprawdzeniu testów wyłoniła zwycięzców. Nasi uczniowie znaleźli się na 7 i 8 miejscu: Jacek Nowicki i Robert Sołtysiak.

  Wszyscy uczestnicy finału otrzymali cenne nagrody i gratulacje od organizatorów olimpiady.

  Ponadto uczestnicy olimpiady wysłuchali wykładu o zasadach przyznawania wsparcia i płatności bezpośrednich dla gospodarstw na lata 2016 – 2020.

  Organizatorami olimpiady byli: Wójt Gminy Gołuchów Marek Zdunek, Gminny Punkt Doradztwa Rolniczego w Gołuchowie oraz Powiatowy Zespół Doradczy w Pleszewie.

   

  Gratulujemy!

  Krzysztof Styś

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułNasz dar
  Następny artykułZe sportu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here