Mistrzostwa Województwa LZS Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

0
489
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

21 września 2016 roku we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Prawo startu w tych zawodach mieli uczniowie urodzeni w latach 1999 i 2000, a więc klas drugich i pierwszych. Naszą reprezentację stanowiło piętnaścioro dziewcząt i chłopców. W zawodach tych punktowane były miejsca zajęte w poszczególnych konkurencjach.

Wyniki: Dominika Młynarczyk – 5 miejsce, a Aleksandra Pera – 6 miejsce w rzucie dyskiem. Tomasz Goły – 5, a Adrian Genderka – 6 w rzucie dyskiem. Roch Nowicki – 6, a Wiesław Jankowski – 11 w pchnięciu kulą. Grzegorz Kołaciński był 6 w rzucie oszczepem, a Łukasz Kasprzak 7 w biegu na 1500 metrów. Mateusz Głaz – 9, a Wojciech Frątczak – 11 w skoku w dal. Aleksandra Cegła – 15, a Natalia Frankowska – 17 w konkurencji pchnięcia kulą. 17 miejsce w skoku w dal zajęła Daria Walendowska. Grzegorz Kubiak był 4 w swojej serii na 100m, a Tomasz Łączniak – 5 w drugiej serii na 800 m. Dokładne miejsce szkoły znane będzie po zsumowaniu punktów za zajęte miejsca w poszczególnych konkurencjach.

Robert Michalak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDni ogrodnika
Następny artykułPamiętamy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here