Mikołajkowe spotkanie z książką

  0
  319
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa współorganizowaliśmy z BPMiG w Pleszewie spotkanie promujące czytelnictwo wśród najmłodszych. Uczestnikami były dzieci z przedszkola „Bajka”, Grupa Skrzaty i Gumisie.

  W klimat świąt wprowadzili nas Wiktoria Kasołka i Gwidon Waliszewski, którzy zaśpiewali kilka bożonarodzeniowych standardów. Następnie przedszkolaki brały udział w warsztatach. Każde dziecko mogło przygotować kartkę bożonarodzeniową lub ozdobę na choinkę.

  Święty Mikołaj (którego nie mogło zabraknąć w tym dniu) wraz ze swoimi pomocnikami czytał bajki i nagradzał dzieci, które poprawnie odpowiadały na zagadki. Bardziej odważne maluchy zaśpiewały piosenkę lub wyrecytowały wiersz, w nagrodę otrzymując czekoladę.

  Dzieci dowiedziały się także jak należy obchodzić się z książką.

  Serdeczne podziękowania dla młodzieży z klasy II technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu za podjęcie się wcale niełatwego zadania.

  Monika Wątor

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here