Halowa piłka nożna – rozgrywki rejonowe

0
126

Po zwycięstwie w mistrzostwach powiatu w halowej piłce nożnej przyszło nam reprezentować powiat pleszewski w rozgrywkach rejonowych.

W finale zorganizowanym 5 grudnia w Koźminie Wielkopolskim spotkały się najlepsze zespoły z eliminacji powiatowych:

– Zespól Szkól Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp. / powiat ostrowski /

– Zespół Szkół Przyrodniczo Politechnicznych Marszew / powiat pleszewski /

– Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Kępno /powiat kępiński /

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Koźmin Wlkp. / powiat krotoszyński-organizator/

– I Liceum Ogólnokształcące Krotoszyn / powiat krotoszyński /

– Zespół Szkół Nr 1 Ostrzeszów / powiat ostrzeszowski /

– IV Liceum Ogólnokształcące Kalisz / powiat kaliski /

 

Zespoły podzielono na dwie grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”.

W wyniku losowania trafiliśmy do grupy B z zespołem z Ostrowa Wlkp. (późniejszym triumfatorem turnieju) i drużyną z Krotoszyna.

Wyniki meczów grupowych:

 

Wyniki w Grupie B :   ZSBE Ostrów Wlkp.  –       ZSPP Marszew           1 : 1

ZSBE Ostrów Wlkp.  –       I LO Krotoszyn             2 : 0

ZSPP Marszew       –       I LO Krotoszyn             0 : 0

 

Mecz półfinałowy z gospodarzami to niesamowita dawka emocji. Normalny czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, nie pomogła również dogrywka. Rozegrano konkurs rzutów karnych, w którym to po dwunastu seriach okazaliśmy się lepsi od zespołu z Koźmina Wlkp., wygrywając 8:7.

 

W finale przyszło nam ponownie zmierzyć się z dobrze dysponowanym zespołem z Ostrowa Wlkp., przegrywając 3:0 i ostatecznie zajmując drugie miejsce w finałowym turnieju.

 

 

Dziękuję i GRATULUJĘ całej drużynie za zaangażowanie i postawę na boisku jak  również w „szatni”. Miło się patrzy, kiedy w trudnych momentach zespół potrafi się wspierać i motywować do dalszej walki.

Jestem z Was dumny !!! Brawo WY !!!

 

Skład drużyny :
Patryk Michalak, Tomasz Łączniak, Adrian Sobczak, Marcin Wizner, Adrian Wejman, Patryk Zacharczuk, Robert Trzęsała, Paweł Kałużny, Hubert Wasielewski, Jakub Baranowski, Łukasz Kasprzak.

 

 

Pozostałe wyniki i klasyfikacja końcowa:

 

 

Wyniki w Grupie A:   ZSP Nr 1 Kępno                –       ZSP Koźmin Wlkp.         1 : 1

ZSP Nr 1 Kępno        –       IV LO Kalisz                         2 : 0

ZSP Nr 1 Kępno        –       ZS Nr 1 Ostrzeszów      4 : 1

ZSP Koźmin Wlkp.     –       IV LO Kalisz                         6 : 1

ZSP Koźmin Wlkp.     –       ZS Nr 1 Ostrzeszów      1 : 0

IV LO Kalisz             –       ZS Nr 1 Ostrzeszów      2 : 3

 

 

Półfinały:  ZSP Koźmin Wlkp.         –       ZSPP Marszew           1:1 /rzk 7:8 /

ZSBE Ostrów Wlkp.       –       ZSP Nr 1 Kępno            2 : 2 /rzk 5:4 /

 

Mecz o III miejsce:       ZSP Nr 1 Kępno   –       ZSP Koźmin Wlkp.     3 : 0

Mecz o I    miejsce:      ZSBE Ostrów Wlkp.  –    ZSPP Marszew      3 : 0

 

Kolejność końcowa:

1m    Zespól Szkól Budowlano Energetycznych Ostrów Wlkp.

2m    Zespół Szkół Przyrodniczo Politechnicznych Marszew

3m    Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Kępno

4m    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Koźmin Wlkp.

5m    I Liceum Ogólnokształcące Krotoszyn

Zespół szkół Nr 1 Ostrzeszów

7m    IV Liceum Ogólnokształcące Kalisz

M.Przybył

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here