Finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

0
50

Odbyła się kolejna edycja Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki im. Prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi – Wydział Ekonomii w Kaliszu. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 16 uczniów ze wszystkich kierunków naszego technikum, a do finału, który odbył się w dniu 1 marca 2019 roku w Kaliszu, zakwalifikowało się 5 z nich: Agnieszka Gronostaj (kl. IVL), Michał Grześkowiak (kl. IIBb), Anna Janiszewska (kl. IVH), Michał Orpel (kl. IVI) i Łukasz Werden (kl. IVBb). W finale  rywalizowali z koleżankami i kolegami z techników ekonomicznych z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa i Turku.

Na obu etapach konkursu zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru, w którym za odpowiedź prawidłową otrzymuje się „+1”, a za błędną – „-1” punkt.

Wszyscy uczestnicy finału otrzymali pamiątkowe dyplomy i zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej w przypadku podjęcia studiów w szkole organizującej konkurs.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom udziału w finale oraz życzymy dalszych sukcesów na różnego rodzaju konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a pozostałych uczniów zachęcamy do wzbogacania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności.

 

Opiekun – Zenon Rutkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here